Thread: Změna?
View Single Post
Old 08-09-2011, 09:01   #13
Marianka.W
Šungmánitu-ha Khoyáke
 
Marianka.W's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Kovčín
Posts: 777
Default

Quote:
Originally Posted by bambas View Post
Tak co kdybysme ten konkurencni portal pripravili? Ja stejne pripravuju databazi (a nejakej layout + bych chtel napsat plugin do joomly) plemene CSV, s tim ze samozrejme se to snazim delat tak, aby se to dalo pouzit i na jina plemena. Takze cast bysme mohli mit hotovou a pak uz to jen rozjet. Co ty na to?

Schválně si tipnu odkud tu databázi chceš vzít: odsud. Nebo se pletu? V tom případě by mě fakt zajímalo, kde ji hodláš sebrat.
Lidi, co tady na tom pracují, tomu musí dát minimálně hodinu každý den (nevím sice přesně kolik jich na to je, ale to je fuk) a dělají to léta.
Webů, na kterých je okopírovaný standard ze stránek ČMKU je jako sr......, pardon, jako chlupů z vlčáka.
Místo, abyste měli trochu pochopení, že se tu někdo snaží dělat něco pro všechny, tak máte plnou hubu řečí. Jsem zvědavá, kdy ten váš konkurenční web spustíte. Stejně jako jsem zvědavá, kdy konečně někdo z vás začne spolupracovat na klubových stránkách, jak jste naslibovali.
To, že se tyhle stránky předělávaj, už se tady zmiňovalo dávno a několikrát, tak nevím, proč vás to překvapilo (když máte takový přehled).
Mně teda naprosto vyhovuje, že se admini snaží co nejdřív vychytat mouchy, místo aby tady psali, co stejně všichni vidíme.
__________________
Marianka.W jest offline   Reply With Quote