Thread: Změna?
View Single Post
Old 08-09-2011, 09:17   #14
bambas
Junior Member
 
bambas's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 119
Send a message via ICQ to bambas
Default

Quote:
Originally Posted by Marianka.W View Post
Schválně si tipnu odkud tu databázi chceš vzít: odsud. Nebo se pletu? V tom případě by mě fakt zajímalo, kde ji hodláš sebrat.
Lidi, co tady na tom pracují, tomu musí dát minimálně hodinu každý den (nevím sice přesně kolik jich na to je, ale to je fuk) a dělají to léta.
Tady ma nekdo kratkou pamet a ihned utocny ton. Nechapu. Vas postoj je ten, ze se na vechno hned stavite na zadni. Co se tyce databaze - co mrknout na thread http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=15024 nez tady zacnete neco kricet? Psal jsem, ze to budu delat zadarmo, s tim, ze vsechno co udelam, bude v mem vlastnictvi a budu si s tim nakladat, jak ja budu chtit, s tim, ze databazi, plugin do joomly dam klubu zdarma (ale nevim, zda si to nerozmyslim, uz kvuli takovym utocnym prispevkum, jako pisete Vy.). S tim, ze klub dostane databazi (prazdou) a importni modul, kterym si tam data muze nasypat.
Quote:
Originally Posted by Marianka.W View Post
Webů, na kterých je okopírovaný standard ze stránek ČMKU je jako sr......, pardon, jako chlupů z vlčáka.
To je i tri pr... jinych stranek, tenhle komentar jaksi nechapu, kazdy si muze zalozit blog o cem chce a muze na nem publikovat verejne dokumenty jak se mu za chce - nebo mate na ten dokument autorske pravo?
Quote:
Originally Posted by Marianka.W View Post
Místo, abyste měli trochu pochopení, že se tu někdo snaží dělat něco pro všechny, tak máte plnou hubu řečí. Jsem zvědavá, kdy ten váš konkurenční web spustíte. Stejně jako jsem zvědavá, kdy konečně někdo z vás začne spolupracovat na klubových stránkách, jak jste naslibovali.
Zrejme si myslite, ze nektere veci jde zpytlikovat za jeden vecer. Poznamku ze jste zvedava, kdy to spustime, snad nema cenu komentovat. Nikdo se nesnazi konkurovat tomuhle webu, spise doplnit chybejici diru, Chtelo by to nejdrive poradne cist, pak chvili premyslet, nez neco napisu...
Quote:
Originally Posted by Marianka.W View Post
To, že se tyhle stránky předělávaj, už se tady zmiňovalo dávno a několikrát, tak nevím, proč vás to překvapilo (když máte takový přehled).
Mně teda naprosto vyhovuje, že se admini snaží co nejdřív vychytat mouchy, místo aby tady psali, co stejně všichni vidíme.
Na zmenu portalu ja osobne jsem nijak nereagoval, nevim proc to sem tahate. Zmenu vitam, praci ocenuji. Nebudu hned komentovat neco, co neni jeste hotove.
__________________
Lubomír
bambas jest offline   Reply With Quote