View Single Post
Old 14-04-2011, 02:17   #7
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Quote:
Originally Posted by alexa View Post
V Roudnici bohužel nebudu. Ohledně reportáže... kontaktoval mě pan Thomas Kirschner, a to 24. 3. telefonicky, následně na moji žádost e-mailem. V naší korespondenci v průběhu dalších cca tří dnů jsem mu předal kontakty (Ing. Hartl, "Dědo" Rosík) a také seznam akcí, které je možné navštívit s nabídkou spolupráce. Řekl mi, že některé z nabídnutých akcí by mohly připadat v úvahu a být z jejich pohledu vhodné, a že v případě potřeby se ozve. Neozval.

Karel
Karle, napsal jsem Ti to ve zprávě, ale rád bych aby to tedy bylo vysvětleno i tady.
Pan Kirschner nemá s reportáží nic společného, osobně jsem tohle jméno nikdy neslyšel a se štábem pořadu Euroblick spolupracuji už přes 4 roky. Štáb žádné kontakty ani tipy nedostal, takže za tím tuším nějakou nesmyslnou soukromou iniciativu. Já jsem Klub požádal zcela oficiálně a bohužel se mi, s výjimkou Evy Myslivečkové, žádné pomoci nedostalo. Nakonec jsme vše natáčeli velice improvizovaně na základě mých kontaktů a omezených možností. Například výcvik, o který měla BR eminentní zájem, jsme natáčeli na louce s Lenkou, Adrianem a jejich psy a u nás na zahradě s mým Danym. Všichni jsme se snažili, co jsme mohli a snad jsme ostudu neudělali, ale zcela jistě jsme neukázali to, co by ukázat šlo a obraz plemene mohl být zcela jistě mnohem výraznější. Ale posuďte v neděli sami ...
Pavel jest offline   Reply With Quote