View Single Post
Old 25-08-2009, 10:57   #3
yzengrin
Member
 
yzengrin's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: CZ
Posts: 543
Default

Quote:
Originally Posted by Mackie View Post
ja mozem poradit len z vlastnej skusenosti - vydrzat rok-dva
kym si moja fena nezvykla, ze ju nikde nenecham, a kym vo mne nenasla taku tu "serioznejsiu" doveru, nepomohli mi ziadne finty.. (ked som sa vratila, bolo pokusane vsetko okrem hraciek, miska ostala plna - ked ma zbadala, nazrala sa a lahla mrtva spat)
teraz som v priebehu par mesiacov vymenila dva podnajmy, v oboch pripadoch cca 3-4 testovacie odchody, a uz ostava v klude (pri prvom to bolo len 10-15 minut vystrajania, ale uz nie take brutalne plakanie, ale poknukovanie)
to kriticke obdobie trvalo od cca 4 mesiacov do skoro roka a pol
To jste mne potěšila i nepotěšila zároveň:-) Potěšila tím, že je šance, že nebude plakat stále-bez ohledu na věk, a nepotěšila tím věkem,po který vám fenka plakala. Právě také bydlím v podnájmu..takže sousedé jsou velký strašák:-( Rozhodně je to teď lepší než když byla Sofi uplně malá..to byla vyloženě hysterická. Ale přeci jen, kdyby pokníkávala těch 10-15min po mém odchodu a pak by byla tiše, byla bych notně klidnější:-/. Jak píšete, taky nezabírají žádné hračky, dobroty..max. udělá doma čurbes..baštu nakonec většinou zbaští za mé nepřítomnosti, ale stejně tam skučí.
yzengrin jest offline   Reply With Quote