View Single Post
Old 27-08-2009, 00:07   #8
jerabekj
Junior Member
 
jerabekj's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Location: Prague, Czech Republic
Posts: 229
Send a message via ICQ to jerabekj Send a message via MSN to jerabekj Send a message via Skype™ to jerabekj
Default

Co se týká sousedů: Oni sousedi dost často řeknou i něco, co neni pravda. Zažil jsem to víckrát a ani to nebylo myšleno zle. Je to tak trochu nahlavu postavený sousedský zájem o vašeho psa. Jako když malí kluci tahaj holky za copy. Vždycky se našel někdo, kdo řekl že můj pes přez den brečí a 5 dalších lidí ho chválilo že o něm vůbec neví. Dokud někdo nepřijde osobně a ve zlém, moc bych to neřešil i když je to pro ohleduplného člověka těžké.
Dakouš vyl pár dnů a bylo to při odchodu, když se vzbudil přez den a pak při příchodu. Nahrával jsem si to a od jisté doby kdy začal "ničit" jsem zprovoznil webkameru. V současnosti to vypadá asi takhle: 7-7:45 venčení cca 4km na kole s nějakou poslušností, jídlo, spánek. Ve dvě odpoledne se vzbudí, 15min dělá bordel (ničí), unaví se a pak spí až do našeho příchodu mezi 16-17:00. Troufám si tvrdit, že teď už dělají hluk převážně ničené předměty :-))).
jerabekj jest offline   Reply With Quote