View Single Post
Old 27-08-2009, 08:16   #9
yzengrin
Member
 
yzengrin's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: CZ
Posts: 543
Default

Quote:
Originally Posted by jerabekj View Post
Co se týká sousedů: Oni sousedi dost často řeknou i něco, co neni pravda. Zažil jsem to víckrát a ani to nebylo myšleno zle. Je to tak trochu nahlavu postavený sousedský zájem o vašeho psa. Jako když malí kluci tahaj holky za copy. Vždycky se našel někdo, kdo řekl že můj pes přez den brečí a 5 dalších lidí ho chválilo že o něm vůbec neví. Dokud někdo nepřijde osobně a ve zlém, moc bych to neřešil i když je to pro ohleduplného člověka těžké.
Dakouš vyl pár dnů a bylo to při odchodu, když se vzbudil přez den a pak při příchodu. Nahrával jsem si to a od jisté doby kdy začal "ničit" jsem zprovoznil webkameru. V současnosti to vypadá asi takhle: 7-7:45 venčení cca 4km na kole s nějakou poslušností, jídlo, spánek. Ve dvě odpoledne se vzbudí, 15min dělá bordel (ničí), unaví se a pak spí až do našeho příchodu mezi 16-17:00. Troufám si tvrdit, že teď už dělají hluk převážně ničené předměty :-))).
Jo, to si teď také začínám myslet. Sousedi jsou moje noční můra, vzhledem k tomu, že jsem v podnájmu (jasně, i kdyby byl byt můj, je to problém, ale přeci jen vás nevyhodí). Poslední 2-3 dny to sonduju a je to přesně jak píšete: jeden řekne to a druhý přesný opak. Majitelé bíglů, se kterými se občas potkáme a jež jsou ze Sofi nadšeni mi vytí v průběhu dne potvrdili..tak 1-2x týdně.
Zeptám se, jak jste si psa nahrával? Myslím tím hlavně aby nahrávání probíhalo celý den..Na kolik tak vyjde webkamera, která by na to stačila (asi bych se taky dozvěděla zajímavé věci:-) )..jen nevím, jestli mi na to bude stačit mé PC..
yzengrin jest offline   Reply With Quote