Thread: Unkas
View Single Post
Old 06-03-2009, 17:57   #64
Monika
Junior Member
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 346
Default

Quote:
Originally Posted by Helena View Post
Tak prosím, dodejte ty svědky - velmi ráda si s nimi popovídám a dozvím se, co jsem kdy a kde měla prohlašovat.
Pokud jsou ovšem tajní, a to tak, že o nich vlastně ani nikdo neví,tak mě, prosím, přestaňte zahrnovat svými hloupými a nesmyslnými útoky a výmysly o mých údajných činech. A byla bych velmi ráda, kdybyste si mou rodinu do úst rovněž nebrala...
Hlavně mi nepište nic soukromou cestou - sprostých e-mailů jsem od Vás dostala v minulosti už dostatek...

PS: Zvláštní je, že zrovna na klubové výstavě v LB, kde jsem podle Vašich důvěryhodných zdrojů měla debatit o krvi kanadských vlků u vrhu V z Molu, jsem většinu času strávila s Danielou, s kterou jsem probírala digitální zrcadlovky a rovněž jí půjčovala svůj foťák, abych jí usnadnila výběr vlastního nového přístroje. Krom toho jsem celou klubovku podrobně nafotila, přičemž jsem tam pořídila něco kolem 400 snímků (obvykle se snažím každého psa vyfotografovat víc než jednou, aby pak bylo z čeho vybírat). Asi jsem vážně dobrá, že jsem tohle všechno zvládla!!!
Vážně - trochu sebereflexe a zdravého rozumu do hrsti...

Já opravdu nemám zájem s vámi, tím myslím p. Skopého a tebe, debatit, není o čem, soukromě už vůbec ne. To mne docela pobavilo :0))
A nebuď tak vztahovačná. No, asi to bude chtít víc práce, dětí a psů, aby jste neměli čas na blbosti.

...jen ještě, můžeš mi poslat zpět " pro oživení " sbírku mých sprostých mailů tobě? To mne fakt zajímá! Dík. :0)
Monika jest offline   Reply With Quote