View Single Post
Old 21-04-2010, 08:43   #14
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Quote:
Originally Posted by trunksia&witgor View Post
To czego w takim razie używałaś?
Całej masy wskazówek (na ogół błędnie wdrażanych), wielu godzin pracy, ciągłych wtop, nieudanych prób konsekwencji, dziwnych pomysłów na kary itp
A serio: prawdopodobnie na nasz "sukces wychowawczy" złożyły się diabelnie regularne treningi (2-4 x w tygodniu), praca na opanowaniem własnych emocji i ...czas, ten był nam sprzymierzeńcem. Wilczak też dorośleje i poważnieje, wbrew pozorom
Najprostsze schematy stosujemy do dziś dnia


Quote:
Na spacerze z trenerką też próbuje swoich sztuczek, ale ta wie doskonale jak je przyblokować. Dlatego później jest trochę spokoju dopóki Astarte nie wychwyci mojej chwili słabości, rozkojarzenia...
jak się wzięło inteligentną rasę to trzeba cierpieć
uwierz mi, że to co piszesz nie jest niczym niezwykłym (aż się boję, że zaraz wyskoczy dyżurny "a mój tak nie miał bo zawsze był grzeczny")
Ja twierdze, że jak się przeżyje pierwszy rok z wilczakiem, to później jest już z górki


Quote:
Dokładnie o to mi chodzi Jeden wybuch emocji i wszystko idzie w pizdu!
Ale kiedyś podziękujesz suczydłu za genialną naukę kontrolowania własnych emocji One nas uczą szalenie konsekwentnie


Quote:
A myślisz, że to kiedyś nastąpi? Bo jakoś w to nie mogę uwierzyć.....
jestem pewna Tobie się nie da nic doradzić- Wy się uczycie, chodzicie do szkoły, ćwiczycie... efekty będą
Na razie musi być pod górkę-żeby później satysfakcja była większa:P
Ja tam jestem optymistką Na 100 %
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote