View Single Post
Old 28-12-2006, 13:38   #59
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

Quote:
Originally Posted by Monika
Je to jsem krásně píchla do vosího hnízda …za tím co jsem napsala si stojím. Vždytˇ vy říkáte pokaždé něco jiného????? Tolik slov na jednoduchou otázku?? Ano, server je soukromý a děláme si co chceme. Všichni to víme, ale je to server o československých vlčácích, kteří ke mně již po mnoho let patří a zde přítomnou databázi plníte údaji o MÝCH zvířatech, mně za „zady“ a bez mého souhlasu a tak se k tomu prostě svobodně vyjadřuji.
...a moze ta informacje daje ICH WLASCICIELI i ich nic nie opchodzi co gada chovatelka (t.z. nie trzyma jej partii a robia wedlug siebie) i to dla nie ktorych nie podoba sie...

Quote:
Originally Posted by Monika
o fyziologických rozdílech mezi vlkem euroasijským a kanadským a další, čas od času do nebe volající články a administrátorovy diskusní příspěvky. To je prostě wolfdog.
Boze pomoc!!!! a jua GLUPIA myslalam ze Monika ma jakis dyplomik ing. ...ale okazuje sie ze nie za bardzo.
jiest ROZNICA byla ROZNICA i bedzie ROZNICA medzy Kanadiskym i europejskim wilkem. co trudno ksiazki poczytac i dowiedze cie o tym? a ja myslalam ze z naukowcem gadam. ale...
okazuje sie ze nie.
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote