View Single Post
Old 28-12-2006, 18:20   #61
rocco
REJPAL
 
rocco's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 226
Default

Jéjej dnes je ale veselý den, koukám, že si tu někdo bere mé jméno do klábosnice. Takže jen upřesním zavádějící údaje patologických lhářů Pavla a Margo.
1. na wolfdogu jsem zaregistrovaná od dob, kdy se snad ještě wolfdog nejmenoval - ověřte si adresu [email protected] - tak rok 1998 počítám - ano tenkrát ještě chodily emaily - nejčastější znění - stránky byly aktualizovány a emaily s díky Monice Soukupové za informace
2. wrighta jste v databázi slavně uveřejnili a já jen nevěřícně zírala na ta úžasná čísla a čekala, kdy se někdo ozve, že je to blbost - když se tak nestalo, napsala jsem tuším Pavlíkovi a ten mne odkázal na Přemka, který databázi tvořil. S Přemkem jsme si vyměnili několik emailů, abychom odhalili tu osudovou chybu, což se podařilo a já Přemkovi vysvětlila, jak se počítá wright u zvířat z příbuzenské plemenitby - Přemek přepsal vzorec a ejhle, čísla vycházela tak, jak měla . Ještě jsem s Přemkem řešila z kolika generací je nejvhodnější wrighta počítat - toto vše se odehrálo někdy na přelomu roku 2001 - 02 - a pokud není Přemek postižen chorobným lhaním jako Pavel a Margo, tak toto popřít nemůže. Ještě jsem tehdy dostala přístup do databáze v úrovni chovatel dnes jsem anonymní
Btw ještě mi Přemek tehdy veřejně děkoval, ač jsem o to vůbec nestála . Toto byla opravdu má jediná spolupráce s wolfdogem, jinou spolupráci jsem odmítla a nelituji.
3. doporučuji novým uživatelům přečíst si staré články a zejména komentáře , kde najdete leckdy protichůdná "stanoviska" - tuším článek o databázi na wolfdogu, tam je něco o onom "vykrádání" - pokud to někdo nesmaže.
4. jsem ráda, že mé stránky jsou zdrojem mezinárodní zábavy, opravdu mě to upřímně těší - já se při dlouhé chvíli bavím na wolfdogu fundovaností a názory jak korouhvička.
5. těší mne stoupající "popularita" u Pavla a Margo - Moniko, brzy dosáhnu tvého stupně ó můj milovaný guru - jsem ti opravdu věrná, až nejvěrnější :0)))))))))
6. Pavle - 7 členů je de facto 5, ale pan Krása, Schubert , wolfek se ještě nezaregistrovali. Fórum je velice veselé a rozhodně nezákonné - měl by jsi požádat o jeho zablokování :0))))))))


To Daiva - pošli mi článek o rozdílnosti DNA "kanaďáka" a "karpaťáka" - nikde jsem ho nenašla a Margo mi ho také neposlala. Případný článek o rozdílné fyziologii by mne také zaujal - tento převrat ve světě vědy mi unikl

Dnes je veselo na všech bulvárních stránkách - asi nějaká dobrá konstelace hvězd.
rocco jest offline   Reply With Quote