View Single Post
Old 15-05-2007, 00:12   #46
Adrian
Junior Member
 
Adrian's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Location: Hostivice
Posts: 264
Default

Tedy abych do budoucna uklidnil ty které jsem rozpohybováním této debaty svého času asi nadzvedával. Vlčata bez pp v budoucnosti neplánuju, a svou holku hodlám (s hodně těžkým srdcem) na podzim vykastrovat. Jen doufám, že i pak zůstane pro svého druha stále přitažlivá. Vlastně jsem jen chtěl znát důvody odjinud proč ano či ne. Můj důvod je, že na svém druhém čivavákovi vidím jaké to je, když se dají dohromady povahově hodně bezva rodiče, (i když u nás to není jen genetika). Takže věčné potenciální zájemce raději směruju tam kde myslím , že by mohli dostat něco lepšího nežli bych jim byl schopen dát já. A taky je pravdou, že vyšší cena a ztížená dostupnost(těch co dokáží účelově odrazovat potenciální zájemce si vážně moc cením) přece jen o kus zvyšuje šance štěněte, na přežití a dobré živobytí. Často potkávám neuvěřitelně sebevědomé lidi kteří se chystají pořídit první čsv s tak stupidními představami, že se mi před očima spouští záznam těch nejzlomyslnějších výkonů kterými by je pravděpodobně mohli obzvláště dospívající mládežníci počastovat. Leč těm psům bych takového průvodce životem zdaleka nepřál.
Adrian jest offline   Reply With Quote