View Single Post
Old 21-04-2007, 07:59   #54
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Quote:
Originally Posted by Jenik
A já jsem ptal Pavle Tebe?Odpovíš mi? Otázka : Co si myslíš, že se stane s populací čsv za 7 generací, když do nich pustíš Mutary?
Tohle téma už se tady probíralo. Stačí se podívat na téma Kříženci ze stanice Mutara v registru ČsV. Já si především ale myslím, že nejdůležitější dnes je, že se Mutary dostaly do registru podvodem, bez souhlasu chovatelské komise, výboru KCHČSV a členské základny a že se dále množí pod falešnými papíry. To je, myslím, jádro celého problému. Tvoje otázka zní skoro jako (extrémní případ) kdybychom řekli, že když vrah zavraždí důchodkyni, tak ho ani trestat nebudeme, protože by stejně brzy umřela a nakonec to státu ještě ušetří peníze za důchod. Prostě už od počátku je vše nelegální a tedy nemá smysl se zabývat tím "co kdyby".

A ještě bych chtěl ocitovat z oficiální odpovědi na mou stížnost, kterou jsem poslal v roce 2003 vedení KCHČSV ohledně Mutar a na kterou odpověděl J. Jedlička (celá je zde) : "Tyto jedince je dle chovatelského řádu možno využít jedině v evidovaném chovu, o němž bude i v dalších nejméně čtyřech generacích rozhodovat chovatelská komise.". Pěkný to příklad lží a podvodů, na kterých se jmenovaní podílejí ...
Pavel jest offline   Reply With Quote