View Single Post
Old 28-12-2009, 17:36   #22
Stela
Junior Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Smrček
Posts: 255
Send a message via ICQ to Stela
Default

Pavle, neustále mluvíš o "zaplevelování" plemene. Promiň, ale takto by ses o odchovech všech a nebo konkrétně p.Čermáka, ať už kryl úmyslně nebo ne mluvit neměl. Nemůžeš říct, že jeho odchovy zaplevelují plemeno. Promiň, ale trochu úcta. No mimo jiné zrovna z ch.st z Malého ráje nebyl doposud využit jedný pes či fena. A jediný pes, kterého je vidět a o kterém je slyšet je Blade a ten nemá bonitaci. Takže k žádnému "zaplevelování" zatím nedochází. Štěňata původ mají a tak je správné jim tento průkaz vydat. To, že Dana neměla hlasovat jsem taky nepochopila, hlasovala všude u p.Hanačíka, u Jarky Smištíkové atd tak proč ne u p.Čermáka. Opravdu zase boduješ - ach jo. Kolikrát se ke svým odchovům chová hůř než k ostatním, protože na ty její jí bohužel nezbývá čas, mohu ti to sama dosvědčit, že mi nemůže pomoci s prodejem, aby neměl zase nějaký rejpal problém v tom, že mi pomohla atd. Když jsem si vyřizovala krycí list a krytí volala jsem pořád já, a to jsem byla ráda, že na mě měla vůbec čas. Mimo jiné na moje štěňata (její vnoučata) se přijela podívat jenom jednou (na kontrolu vrhu), protože jinak musela jezdit po kontrolách ostatním. Když jsme v Jevišovicích podívá se na Giru jen letmo a běží se věnovat ostatním. Takže nenaznačuj, že se chová ke svým štěňatům jinak, vím, že to tak není ba naopak je na své psy přísnější. Zezčátku jsem si říkala, že bych mohla být pro klub nějak prospěšná, ale nakonec jsem se rozhodla, že žádnou funkci v klubu nikdy nechci, že se budu starat o svoje psy a odchovy a kašlu na všechny funkce, protože i když jí budeš věnovat maximum a dělat pro ty psy vše, nakonec se stejně najdou lidé, kteří nedělají nic jiného než sedí celé dny u počítače a pomlouvají práci hlavní poradkyně, výboru a všech ostatních.
Stela jest offline   Reply With Quote