View Single Post
Old 29-12-2009, 12:05   #33
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Quote:
Originally Posted by Stela View Post
K tomu co psal Pavel se už vyjadřovat nebudu - jen se směju "přátelství" mezi tebou a Danou. Vím o tom své z druhé strany .
Moniko, i přátelé mohou mít rozdílné názory na různé věci. To s přátelstvím a kamarádstvím přece nemá nic společného. Ano, my se s Danou velice často dohadujeme a i hádáme, protože máme mnohdy odlišný názor, ale to je přece přirozené. Kamarádi a přátelé si nemusí notovat jednohlasně .

Quote:
Originally Posted by Stela View Post
Je skvělé, že se p.Čermák vyjádřil, jak to ve skutečnosti bylo, neboť dohady nikam nevedou.
Pokud budu chtít proti vůli chovatelské komise krýt psem, kterého chci já, tak to taky vysvětlím "nehodou". A je vidět, že zatím to funguje bez problémů. Zkus se zeptat Dany, kolik už takových případů bylo .

Quote:
Originally Posted by Pavel z Malého ráje View Post
Nechápu proč někdo musí takto ventilovat své komplexy na úkor jiných, napadá mně závist , nenávist a nebo obliba vtom být středem pozornosti.
Není to nic jiného, než komentování a diskuze o, podle mého, špatném rozhodnutí výboru Klubu.

Quote:
Originally Posted by Pavel z Malého ráje View Post
... ale ty štěňátka by tím trpět neměli....
Proboha lidi, vzpamatujte se !!! Čím by štěňata trpěly, pokud by nedostaly PP ? Můžeš to Pavle vysvětlit ? Ročně se rodí tisíce štěňat bez PP, a chceš říci, že nějak trpí ? Jediné co je, že se nedají taková štěňata prodat za plnou cenu, takže ztrátu má někdo jiný a ne chovatel.

Quote:
Originally Posted by Pavel z Malého ráje View Post
Takové řeči " že si mnu ruce" jak jsem stím pěkně vydrbal atd. tak to je blbost. Mám je oba moc rád (Bada a Dixi) a nikdy bych neudělal nic co by jim nějak ublížilo , natož Dixi nechat na krýt v tomhle věku.
Nevím, zda si mneš ruce nebo ne, ale pravdou je, že už při minulém "nechtěném" krytí ještě před tím, než bylo ohlášeno, se někteří budoucí majitelé těšili na štěňátka z tohoto spojení.

Quote:
Originally Posted by Pavel z Malého ráje View Post
Je pravda že je to již druhé nechtěné krytí ale věřte že jich mohlo být daleko víc, neboť CSV sami o sobě jsou dost vynalézavý, natož když je vedle hárající fena, kdysi dávno se Bad dokonce naučil šplhat a za svoji háravou sestrou se skoro dostal střechou, atd.
Mám doma 2 feny a druhého psa, takže vím, co to je, když háraly (teď už jsou, vzhledem ke stáří, vykastrovány). Nikdy se mi nic podobného nestalo a vždy jsem obě bez problémů uhlídal nebo zabezpečil. A jezdil jsem s háravkami na výcvikové tábory, na dovolené apod. Nikdy bych ale například ve chvíli, kdy mají hárat, odjel a svěřil je někomu jinému. Prostě jsem si pořídil psy, chtěl jsem chovat a tak jsem tomu prostě musel přizpůsobit i svůj životní styl a rytmus.

Quote:
Originally Posted by Pavel z Malého ráje View Post
Nechápu jak někdo tu může psát že toto spojení není dobré , že na sebe nesedí, že zapleveluji plemeno, jsou přítěží a už vůbec NIKDO nebude říkat štěňatům z Malého ráje že jsou "PLEVEL" a Já PODVODNIK ( jak si Pavle můžeš vůbec tohle dovolit, nikdy jsem Ti nic neudělal a Ty mně tu veřejně urážíš !!! ).
Nikdo nepsal, že na sebe Tvá fena a pes nesedí. "Zaplevelováním" je myšleno to, že Tvá fena mohla mít dva vrhy s jinými psy a geneticky tak udržet variabilitu celé populace. Místo toho jsi vyprodukoval množství štěňat stejných rodičů a mořnosti, které Tvá nádherná fena nabízela, jsi úplně zahodil. Přítěží jistě jsou, protože Ti, kteří si je pořídili, mohli vychovávat jiná štěňata, která by byla pro plemeno přínosem (pro nechápavé - myšleno majitelé štěňat z těch "nehodových" vrhů).
Co se týká "podvodníků", psal jsem o tom obecně. Pokud se v tom někdo našel, je to jeho problém.

Quote:
Originally Posted by Pavel z Malého ráje View Post
Zaznělo tady také to že Tyto štěňátka nikdo nechce atd. jak tohle můžete vědět a to že nejsou nikde vidět neznamená že jsou nějak špatná,
Pavle, musíš taky trochu vnímat, co čteš. Já nepsal, že štěňata nechce žádný majitel. Štěnata nechce plemeno, populace ČsV, protože jinak by Ti jistě poradkyně chovu stejné spojení psala opakovaně na krycí listy.

Quote:
Originally Posted by Pavel z Malého ráje View Post
Bad je na svůj věk ještě dost vitální a kvůli hárající Dixi je schopen se i zmrzačit, rozštípal zubama bytelnou dřevěnou boudu a pak se pustil do mříží, které mimochodem poškodil tak že se protáhnul do jiného kotce a přišel při tom o dva zuby, X krát jsem jim kdysi zabránil v nakrytí , ale to už tu nikdo nevidí. Vzhledem k tomu že jsem zrovna byl mimo domov tak se stalo co se stalo a mrzí mně to hlavně kvůli Dixie. Vzhledem k tomu jak je stávající kotec nedokonalý , tak nachystám Badovi na jaře betonové vězení aby jste tu měly klid.
Je super, že tady přiznáváš, že o problému víš už dávno, ale neřešil jsi ho. To je právě to, o čem se tady také mluví.
Pavel jest offline   Reply With Quote