View Single Post
Old 31-10-2006, 08:32   #28
alexa
Junior Member
 
Join Date: Jul 2014
Posts: 384
Default

Taky jsem měl podobný zážitek jako Adrian s těmi temnými věštbami ze strany kovaných svazarmovců, kteří před pár lety navštěvovali cvičák, na který chodím. Měl jsem ale přitom štěstí na předsedkyni cvičáku, která naopak (sama vlastníc v bytě knírače) má ČSV ráda a pomohla mi tyto temné věštby odvracet.

Ohledně "chovu z Molu Es", jak zní název tohoto fóra, konkrétně Unkase, jehož jméno jsem tady zahlédl (detailně se mi to ale opravdu číst nechce) - viděl jsem ho několikrát, podle mého názoru je to pěkný pes s dobrou povahou, chvála Bohu je A(0/0), na svodu v Ochozu měl volnější pohyb pánevních končetin, ale je mu teprve rok, takže z toho nelze vyvozovat žádné závěry, protože je to ještě "děcko". Toť vše, je mi úplně jedno jestli ten který pes je z chovu Moniky Soukupové, nebo Pavla Hanušky, nebo někoho jiného.

Karel Skoupý

P.S.: Také zastávám názor, že když něco napíšu, podepíšu se pod to - "hrdinští" anonymové, ať už zastávají názor (jak tady kdosi napsal) jedné nebo druhé strany (a komu tím prospějete, druhé straně? ) mi lezou krkem.
alexa jest offline   Reply With Quote