View Single Post
Old 14-04-2010, 23:13   #51
Marianka.W
Šungmánitu-ha Khoyáke
 
Marianka.W's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Kovčín
Posts: 777
Default

Zahájení posuzování je sice možná v 8:30, ale zahájení akce jako takové je v 7:00!!!

Je to čistě z organizačních důvodů. Taky bychom radši vstávali v deset, ale to bychom bonitovali do večera.

Nezapomeňte, že pes musí projít veterinární prohlídkou a vy zase absolvovat kolečko "přihlášení - zaplacení - odevzdání papírů". Právě proto, aby se tohle co nejvíc zkrátilo, tady vyhlašujeme možnost přihlásit se předem. Na to je ale potřeba, aby za A) se vás přihlásilo co nejvíc a pokud možno co nejdřív (abych nemusela vyplňovat tabulky do 23 hodin jako dneska - jsem taky jenom člověk) a za B) jste poslali kompletní údaje. Od některých jsem dostala přihlášku pouze ve verzi jméno psa+jméno majitele. To je trochu málo.

Taky si uvědomte, že na svod a bonitaci jdete se psem jen jednou v (jeho) životě a víte o ní docela dlouho dopředu, tak se snad můžete na to připravit a holt počítat s dřívějším vstáváním, složitější dopravou a pod. Krom toho většinou je možnost na cvičák přijet už v pátek a přespat na místě (případně při té příležitosti pomoci s přípravou cvičáku).

Stejná diskuze se tu vedla už před půl rokem...

Když si každý řekne, že minule se začínalo taky až později, takže se nic moc nestane, když přijede později i on, tak budeme začínat v poledne a končit v osm večer. A zase se sejde banda kecálků, co by to udělali lépe a všechno vědí nejlíp.

Když čtu podobné návrhy, mám dojem, že by bylo nejlepší, kdyby přihlašování předem bylo povinné (jako na výstavy) a kdo nedorazí včas, byl by diskvalifikován.
Všichni by chtěli mít liberální podmínky, ale nikdo je nechce dodržovat.....
Marianka.W jest offline   Reply With Quote