View Single Post
Old 28-05-2013, 16:15   #155
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Quote:
Originally Posted by Hanka
Chceš chovat? Tak udělej testy. Jinak ani nechovej. Za chvíli se ti kříženci rozlezou po plemeni jako mor a už nikdy nikdo nedohledá kde byl začátek křížení . Asi je to podnět pro konference v obou zemích původu.
HEH? Hanko, omlouváme se, ale já Tebe vubec nerozumím. Mas doma dvě feny Crying Wolf, ktere se narodily u Edith v dobe, kdy mela doma Saarloosa. Trefil jsi Tebe neobvyklý vrh - hned po narození štěňat místo téměř černych narodily se skoro bílá stenata (http://www.wolfdog.org/forum/showpos...5&postcount=74 - fotografie jsi vymazála, co je vidět, ale myslím, že většina z nás se ji zapamatuje). Hanko, más stejný problém jako Pavol. Matka Vašich fen je stejna Rubin Crying Wolf. Vaše feny jsou polsestrami. A TY ríkás, že Pavol nemá právo chovat, a Ty ano?
Je mi líto, ale z technického hlediska není pro mne žádný rozdíl mezi fenou Junou, Wickey a Wolfy.
Pro Tebe jeste raz to co psala Alexandra Zahradníková:
Quote:
Originally Posted by saschia
Klub ma dokazy ze Edit uvadza nespravne informacie v PP a preto ma zavazny dovod nedoverovat preukazom povodu ktore nie su podlozene testami paternity.
z Peronówki jest offline   Reply With Quote