View Single Post
Old 23-01-2009, 13:51   #29
yzengrin
Member
 
yzengrin's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: CZ
Posts: 543
Default

Quote:
Originally Posted by Mackie View Post
ja som mala stena doma az od 4 mesiacov, takze toto prvotne curacie obdobie ma obislo, hoci vyrastala v koterci, kazdopadne napr. pred ocakavanou prijemnou navstevou ani curacia prechadzka nepomohla, stale nieco uslo
no a mozno sa to bude zdat niekomu drasticke a nie vhodne, ale na noc som jej nedavala vodu.. po veceri sa napila a koniec (to som ale zacala kvoli tomu, ze si v noci chodila hadzat misku s vodou, ci tam ta voda bola alebo nie )
takze ja by som nemala problem obmedzit tu vodu aj cez den, ked viem, ze som v praci dlhsie.. pocuranie sa tym sice neobmedzi, ale zmensia sa aspon mlacky
No, přiznám se, že už mě to také napadlo, ale přijde mi to opravdu už moc. Přeci jen, Sofča pije, když má žízeň a evidentně je jí docela často vedro (třeba teď v práci-v kanclu)....a taky je vidět-aspoň mi to tak přijde, že se někdy opravdu snaží vydržet-louže je obrovská. Ale jindy, právě i když jsem doma..si prostě tak čůrne - není to pár kapek ale není to ani onen Bajkal..Misky naštěstí nepřevrací..snad proto, že jsou keramické.
yzengrin jest offline   Reply With Quote