View Single Post
Old 07-10-2010, 12:58   #10
Stela
Junior Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Smrček
Posts: 255
Send a message via ICQ to Stela
Default

Ahoj,
i my stále bádáme co do kotců dát. Je pravda, že holky lehávají na koberci na boudách, nebo v noci v nich. Ale i tak bych chtěla aby byla podlaha příjemná, dala se opláchnout (malá ještě přes noc nevydrží a vyčůrá se, teď tam mají beton, což není zrovna ideál, ale mají provizorní kotce když zatím bydlíme u tchýně). Aby byla "hned" suchá, a vypada i dobře.

Jediné řešení co mě zatím napadlo, je voděodolná (protiskluzová) překližka, přítel jí dávali do dodávek na podlahu, aby se to neponičilo, dává se často. Vydrží dlouho, je voděodolná, neklouže, ani čsv by ji nemělo rozdrápat. Je to něco na způsob OSB desek, akorát je potažena černou voděodolnou vrstvou. Akorát je černá, tak jsem si říkala, aby v létě moc nehřála, ale svítit jim bude jen vepředu a na kousek, a podle mě se nerozehřeje natolik. A stejnak pokud jim bude teplo pořád budou mít dostatek stínu a chládku.

Ale teď jsem našla odkaz kde mají i více barev, ale černá je universální.
http://www.finnforest.cz/produkty/pr...s/Default.aspx
Když jsem si kupovala mřížové díly na kotce, dívala jsem se již na hotové, kde používají právě tyto překližky (z té černé s tím reliéfem ).
My budeme tedy volit asi takto.
Stela jest offline   Reply With Quote