View Single Post
Old 25-07-2011, 20:41   #1
Vaquita
Junior Member
 
Vaquita's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Location: Brno
Posts: 23
Send a message via Skype™ to Vaquita
Default Výběr chovatele

Ahoj všem,
po dlouhém rozmýšlení jsem se rozhodla, že si pořídím štěně čsv. Plánuji ho na příští rok, jelikož končím VŠ a budu na něj mít více času. Spíše než výstavního psa hledám charakterního parťáka do lesa, na hory a společné vyjížďky s mým koněm, takkže spíše sportovní vyžití, ráda bych i nějaké základy obrany a složit nějaké zkoušky poslušnosti.
proto bych se chtěla zeptat na zkušenosti s chovatelskými stanicemi. Na internetu jsem jich našla nepřeberné množství a nějak nevím, podle čeho vybírat. Ráda bych, aby štěně vyrůstalo s rodinou ideálně v domě/bytě, protože bydlím s přítelem ve městě a nevím, kdy se nám povede sehnat dům se zahradou. Takže prvních pár let by štěně bydlelo v bytě. Můžete mi doporučit nějaké chovatele, kteří by mým požadavkům odpovídali?
Zároveň bych ráda štěně v létě, což taky bude asi problém vzheldem k termínu hárání většiny fen. Už jsem obeslala mailem pár chovatelů a u jednoho se mi snad podaří ten letní termín :-). Ale pokud máte nějaké tipy, sem s nimi, budu za ně vděčná :-).

Zuzka
Vaquita jest offline   Reply With Quote