View Single Post
Old 20-10-2011, 10:23   #41
Marianka.W
Šungmánitu-ha Khoyáke
 
Marianka.W's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Kovčín
Posts: 777
Default

Quote:
Originally Posted by mellorn View Post
jo hezky to neni a utraceni zvirat by se dit nemelo, neni -li jejich stav neslucitelny se zivotem. Ale uprimne. Mozna ten veterinar radeji tu injekci psovi da, kor kdyz slysi recit, jak pokousal dite a bla bla bla a necha to zvire odejit bez utrpeni, nez aby to nechal na dotycnem a ten treba pouzil jed na krysy anebo se za par panaku domluvil s mistnim myslivcem.....kdo se chce psa zbavit timhle zpusobem, tak se ho proste zbavi....
Ano, Lucko, máš pravdu. Lidi totiž vůbec nemají úctu k životu a tím míň k životu zvířete. Ale to je výchovou ve společnosti a musí s tím přece jít něco udělat.

Romane, na světě je spousta psů, co stojí za prd. Třeba Sigrid. Kolikrát už jsem při jejích kouscích viděla rudě, kolikrát jsem sama sebe přistihla, že se chovám nepříčetně a nemohla jsem si pomoct. Sice nenapadá lidi, ale cokoliv jinýho je ochotná zabít a to i když do ní současně mlátíš hlava nehlava. A pořád ji máme. Prostě jsme si ji k sobě připoutali a nemá jinou možnost. Možná by taky byla šťastnější, ale možná ne.

Jo a ještě k tomu, co víš stoprocentně... Byl jsi u toho osobně?
Protože když se tady oháníš tím soudem, tak abys věděl, jak stoprocentní svědectví se bere za důvěryhodné.
__________________
Marianka.W jest offline   Reply With Quote