View Single Post
Old 23-03-2011, 22:11   #1
Morgar
Junior Member
 
Morgar's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Location: Miechów/Kraków
Posts: 2
Wink Wilczaki z Grodu Kraka i okolic

Witam wszystkich (bo i ten post rozdziewiczeniem mojego konta na owym forum jest).
W życiu każdego nastaje taki czas, w którym trzeba ruszyć przed siebie. Mnie też to nie ominęło. Otóż po wielu roboczogodzinach tudzież roboczotygodniach czy roboczomiesiącach spędzonych na pochłanianiu kolejnych artykułów i postów na temat tych Zjawisk (bo nie oszukujmy się, WCz to zjawisko nie pies) jakimi są Wilczaki przyszedł czas konkretnych i namacalnych działań mających na celu pozyskanie nowego członka rodziny (tylko troszkę bardziej włochatego)- oj, długie zdanie . W związku z tym, chciałbym dowiedzieć się czy jakiś Krakus/Krakuska, posiadający za członka rodziny WCz miałby czas i ochotę pozniechęcać (opowiadając o demolkach, zniszczonym mieniu, i walce charakterów) mnie przed krokiem ostatecznym, czyli sprowadzeniem WCz do domu. Do tej pory bowiem znakomitą większość informacji brałem z mediów wszelakich (głównie sieć).

P.S.
Wybaczcie nowy temat, i jeśli taka wola miłościwie nam panujących Moderatorów, to proszę o przeniesienie go na miejsce bardziej adekwatne

Serdecznie pozdrawiam
Marcin
Morgar jest offline   Reply With Quote