View Single Post
Old 22-09-2009, 09:11   #7
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Quote:
Originally Posted by Greta View Post
Tai vat, sistema tokia, kadangi tu Vilniete, o mano grupioke kasdien is Vln, isskyrus savaitgalius vazineja i Kauna, tai galim daryt teip
Pas ta gydytoja pasidarot tepineliu iki tikrosios rujos pradzios, prasysim Jusu gydytojos kad tie tepineliai butu stabeliuojami i viena kruvele, nes juos as noresiu pajamt ir paziuret su Laurusevicium pati, atmusti savo aki Ant tepinelio Daiva pasiule rasyt tokia sistema:
2009 09 09 Csv 2-1
Veisle - Csv, 2 - antroji tiriama kalaite, ir 1 - pirmasis meginys, po to ju bus 2, 3, 4 ir tt.
Prasidejus tikrai rujai, pasiimate kraujuka ir jo stengiates nemakaluoti, bei nepurtyti, iduodat ji mano grupiokei ir ji jo nepurtydama atveza man i kauna, o as sedu ir vezu nepurtydama i laboratorija
Kas liecia ten laika ir visa kita, derinsim su Tavim ir su mano mielaja Monika
Svarbiausia kad yra galimybe!
Kitu atveju destytojas siule iduot autobuso vairuotojui, bet man cia visai nepatikimai skamba...
Na super!
Labai geras planas.
O vairuotojai tai ten toks nepatikimas ir komplikuotas reikalas, nes jie veža siuntinius nelegaliai (kai perduodi legaliai, tai ir moki atitinkamai), tai vskas labai komplikuota Telefonu minėjai, kad ieškai kitų panašiai komplikuotai rujojančių kalių, gal pabandyk susisiekt su šiaurinių šunų klubu [email protected]
O gal žinai būdų kaip įtikinti kalę ne tik rujoti, bet ir ovuliuoti? Mes čia homepatinių tokių paleidom preparatų, bet nežinau ar padės
__________________
Walkiria Girios dvasia

Vaiva jest offline   Reply With Quote