Thread: ČSV a děti
View Single Post
Old 10-01-2011, 10:19   #1
malkovicz
Junior Member
 
malkovicz's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Location: Potštejn
Posts: 90
Default ČSV a děti

Dobrý den jsem tu nový a přemýšlím nak koupí čsv a každý mě z toho zrazuje že je to plemeno tvrdohlavé nezvladatelné a zlé já osobně si myslím že je to mýtus který mezi lidmi panuje přečetl jsem snad tisíce článků o čsv je sice pravda že cvičení s ním dá více trpělivosti než s no ale myslím že se to vyplatí. Původně jsem chtěl no ale při schánění informací jsem narazil na stránky o čsv a hned jsem se do něj zamiloval (vzhled, oddanost, vlastní rozhodování, prostě je víc přírodní nebo jak bych to napsal než ostatní psi) jsem sice začátečník ale myslím že to není na škodu někde jsem četl že to může být i výhoda. Tak a ted k otázce máme doma dvě děti 9 a 2 roky a malého Yorkšíra tak jsem se chtěl zeptat vás co máte zkušenosti z reality jak se chová k dětem atd. o čsv se toho píše hodně ale toto téma se mi zdá je bohužel opomínano děkuji předem za odpovědi. Jinak máme byt ale od byto cca 80 metrů velkou zahradu kde ho chceme mít a jsme tam s rodinou každý den takže budeme pořád v kontaktu a máme rádi výlety a dlouhé procházky do přírody taže se s námi myslím nudit nebude.
malkovicz jest offline   Reply With Quote