View Single Post
Old 31-03-2011, 22:49   #46
Stela
Junior Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Smrček
Posts: 255
Send a message via ICQ to Stela
Default

Quote:
Originally Posted by Kometa View Post
Začínám mít skoro pocit, že být ty lekce v Psí škole Falco zadarmo, zašla bych se tam podívat Podle toho, co jsem se dočetla je pan Dostál asi dost "zajímavá osobnost"
Mimochodem, abych se vrátila k původnímu tématu, jsem koupila toho peška, ze kterého byl Dingo úplně nadšený, když jsem ho prvně vytáhla! Tak jsem si řekla paráda, to bude lákadlo na přivolání jako vyšité... No co myslíte? Jen jsem to prvně zkusila, zavolala, otočil se po mě, vytáhla jsem peška a lákavě s ním zamávala, opět se na mě podíval, co jako chci a odkráčel si cosi čuchat Každopádně během několika posledních dní (peška jsem koupila až včera) se, řekla bych, malinko zlepšil. Měla jsem ho s sebou čtyři dny ve škole, chodil bez stopovačky a poslouchal docela dobře, v Hradci, kde studuji je to vždycky lepší, tam se chová docela vzorně, jak přijedeme domů, tak se zase hned rozjíví a není s ním řeč. Dneska ale to bylo docela dobré i když na toho peška mi kašlal, většinou na zavolání přišel... že by si vážil toho, že není na šňůře? Možná z něj nakonec přeci jen vychováme slušného psa...

Kometo máš úplně normální štěně čsv :-))) Buď v klidu období vzorného poslouchání a absolutní ignorace se nám střídá stále a to má "už" 16 měsíců :-))) starší to přešlo ve třech letech.... Stopovačka je určo fajn ... Motivovat není vždy tak jednoduché, když na zemi leží řádně uležená mňamka.
Stela jest offline   Reply With Quote