View Single Post
Old 20-10-2011, 10:42   #43
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

Lenko, já myslim, že se nic nezmění dokud bude psů tolik a dokud se budou množit tímhle stylem a bude je moct mít každej blbec a v neomezeném množství. To je asi první, co by bylo třeba vyřešit, aby se dalo nějak uvažovat dál.

Lenko, jenže vy s Gríďulí nějak vycházíte a máte jí nějak zvládnutou. Jsou lidi, který zkazej na daleko horší úroveň daleko jednoduššího psa. Navíc ne každej má k tomu psovi takovej vztah. Viz. první odstavec.

Lenko, já se tady žádným soudem neoháním a ani se do něj nehrnu a zrovna tímhle jsem si naprosto jistej. Při tom, kolik veterinářů ti dneska takovýho psa utratí s čistým svědomím je snad blbost udělat si to "home made". Obzvlášť když tam byla akce, kde jednak bylo několik kamarádů, který tam jezděj pořád, ale taky hodně nováčků. Ale to už tady obhajuju něco, co myslím vůbec obhajobu nepotřebuje. To mi přijde už skoro podobný, jako kdyby vám to s Akeenahem a vlakem dopadlo hůř a někdo se po vás vozil, že ste si to vymysleli a vyřešili ste si ho sami. Vim, že Rudu nemusíš, ale asi by bylo lepší o tom mlčet než vynášet takovýhle soudy a možnosti. PAk se toho totiž nějakej blbec chytne a bude to rozmazávat všude kde ho napadne.
Undertaker jest offline   Reply With Quote