View Single Post
Old 29-11-2010, 17:51   #60
auuuu
Junior Member
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 377
Default

psichologai nesutaria ar mokinio mokslo rezultatai šešiasdešimt, septyniasdešimt ar aštuoniasdešimt procentų priklauso nuo mokytojo....galima kalbėti apie veislės specifiką, tačiau šuo rezultate tiesiogiai priklausomas nuo šeimininko psichinės būklės ir įsigyjimo priežasčių....mačiau ne vieną šunį, kuris buvo įsigytas kaip galvos problemų sprendimas....visi baigė perimdami tas pačias problemas, tik jas geriau išreikšdami....

vieni yra buki, kiti be atsakomybės....o tretiems abiejų trūksta....

o kai galėsiu užtikrinti šuniui mažiausiai dvi valandas per dieną ir penkias - septynias savaitgaliais, tada ir įsigysiu....vis tik atsakomybė, o ne vaistas, žaislas ar šiaip "smagus daiktas".....




p.s. mano amžinąatilsį Šuo buvo nedresiruotas, nesocializuotas, be antsnukio....nesvarbu ar įkyriai, ar draugiškai prie Jos lindo kiti - jokios aktyvios agresijos, tik pasyvus nepasitenkinimo rodymas....vienintelis kartas buvo - užpuolė koli patelė....šeiminkas stovėjo toliau ir smaginosi žiūrėdamas....baigėsi tuo, kad stojau tarp abiejų šunų su Saviške sau už nugaros ir kojom bei balsu nuvijau....
iš čekų vis tik man labiausią įspūdį padarė varg'as....nedaug trūko, kad man įsisegtų į koją, bet labai kantriai jis leido oscaro pypliui ant savęs lipt....

Last edited by auuuu; 29-11-2010 at 17:57.
auuuu jest offline