View Single Post
Old 29-03-2011, 11:14   #35
mellorn
Member
 
mellorn's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Prague
Posts: 523
Default

Hazeni mi prijde v pohode,ale prijde mi tam dulezity,to aby pes nevedel odkud to leti,kdo to hodil a nemel naprahovou reakci.Tim hodem lze celkem uspesne prerusit nezadouci cinnosti,ale zase,dulezity je to nacasovani.Hodit po psovi retizek,kdyz uz 20 s pozira mrsinu ma ten efekt,ze si s tim spis popojde jinam,ale priste to udela zas. Ja nemam zadnou musku a trefim uplny houby.Takze hazeni pouze na kratkou vzdalenost,ale moc to nepouzivam.
Proste k privolani se mi nejlip osvedcila 10metrova stopovacka a stve me,ze ji ne vzdy mam.Pak se mi stane to,co vcera,ze sice ma jakousi snurku,cca 2 m,ale kdyz mi utekla ke krmelci,tak za boha jsem nebyla schopna ji privolat,i kdyz vedela,ze mam v kapse maso.Kdyby mela tu snuru dlouhou,tak by tam vubec neodbehla,protoze bych ji to zaslapla.
Protoze si tam odesla plavnym krokem a ne loveckym cvalem.Ale kdybych byla dusledna,tak by tu stopku tahala furt do te doby,dokud by 100% neprisla. Pak bych ji zkratila na polovinu a trvala na tomtez a pokud by chodila i s metrovou snurou,pak bych ji sundala uplne. Ale ja jsem nedusledna a podle toho to taky vypada

btw.Na Dostala jsem taky neslysela nic dobryho.
mellorn jest offline   Reply With Quote