Thread: Nove stenatko
View Single Post
Old 11-03-2008, 11:57   #14
Jats
Junior Member
 
Jats's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Šumice Brno venkov
Posts: 139
Send a message via ICQ to Jats Send a message via Skype™ to Jats
Default

Quote:
Originally Posted by mellorn View Post
někdy si povely FUJ a Nesmíš trochu pletu ,ale snažím se,aby to co se nedělá nikdy bylo fuj apod. a jak je to s tou podřízeností? dneska s ní byl prvně přítel venku,viděla ho asi 2x a prý si ho vůbec nehlídala,skoro mu utekla na cestu,když viděla nějakého chlapa s taškou,tak se rozhodla,že s ním půjde, i když ten jí prý odháněl a přítel byl vzduch. když s ní jdu já, furt se mi plete pod nohama a nepustí mě z očí,akorát včera,když jsme potkaly to štěndo se kterým si hrála, tak s nima šla k jejich baráku,ale dřív než jsem se stačila schovat, tak ji chytil ten kluk a podával mi ji do náruče. aby si začala přítele hlídat,musí si asi na něj nejdřív trošku zvyknout, nebo to funguje jinak? je fakt,že mě zná víc,jela jsem s ní domů a byly jsme spolu samy doma skoro dva dny.

Ahoj moje affi bývalého přítele který s ní byl od štěněte nikdy nebrala vážně, nikdy ho neposlechla a měla ho jen na hraní když se s ním chtěla dle jejího otravovat vlastně ho celých 7 měsíců ignorovala, současného přítele zná chvilku ale má respekt tak to ho poslouchán, nebojím se když jdou sami dva ven že zdrhne, taky už má Affi trochu rozum, takže buď na ni ten tvůj přítel udělá dojem nebo budeš muset venčit jen ty přeju ti zamilovaného závisláka fixovaného na paničku jako mám já
__________________

www.toulavyraj.estranky.cz ... o naší smečce
Jats jest offline   Reply With Quote