Thread: Nove stenatko
View Single Post
Old 13-03-2008, 14:31   #16
Jats
Junior Member
 
Jats's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Šumice Brno venkov
Posts: 139
Send a message via ICQ to Jats Send a message via Skype™ to Jats
Default

[quote=mellorn;126171]tak už mu neutíká,ale pro změnu chce zvenku hned domů, připomíná mi rozmazlené čivavy,které u nás v domě bydlí a když prší,nechtějí se venčit Tak nějak na ní pozoruju,že se venčení nějak zvlášt nedožaduje, je zatím radši doma a ráda leze do takového tunýlku,který se vytvořil z přečuhujícího přehozu na postel,je tam jak v noře.ráda bych,aby na mě byla fixovaná,protože s ní chci cvičit a bylo by hloupé,kdyby poslouchala víc přítele ,který s ní nechce nic dělat.zajímalo by mě,jestli se dá poslušnost v případě,že se psem cvičí ta druhá ,méně respektovaná osoba,jakžtakž získat,anebo má prostě smůlu [/q

Poslouchat musí to mi věř, z m zkušenosti Affi přítele poslouchá stoprocentně - toho nového a i ostatní lidičky kterí zná poslechne, když tam nejsem s nimi to jinak když jí dá někdo povel a já tam jsem taky tak dají povel ke mně a Affi si předsedne ke mě prostě je ignoruje. Aje jinak zlato největší, závislák a můžu říct že jsem ráda že mě poslouchá prioritně. Teda pokud ji zrovna nespucuju za nějakou zdechlinu a ona se jde protestně schovat za přítele
__________________

www.toulavyraj.estranky.cz ... o naší smečce
Jats jest offline   Reply With Quote