View Single Post
Old 20-03-2012, 11:47   #408
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Quote:
Originally Posted by Joanna View Post
Margo, uwielbiam Twoją pracę ale czasem napisałabyś jasno.
Każ się wszystkim odpitolić, bo to Twój cyrk i Twoje małpy.
Powiedz, że masz dość zbierania za to, że coś wiesz i tego nie mówisz.

Przecież nie powiesz, bo to szkalowanie konkurencji. A jak nie powiesz, to też na pewno specjalnie, by kogoś pogrążyć.
Naprawdę to żadna plama napisać, że się ulało i że to Twoja inicjatywa. A że Twoja to jasne, nikomu innemu tak nie zależy i nikt nie ma takiego przełożenia na WD.
Jakby to akurat ode mnie zalezalo to pisalabym wprost. Dobrze wiesz, ze nie jestem osoba, ktora bedzie ciumkac i slodzic kazdemu, aby rosly mi slupki poparcia spolecznego...

Prawde mowiac sama mam pytania, ktore juz wyslalam:

- dlaczego C'Pouchka http://www.wolfdog.org/site/pl/dbase/d/9967 (i caly ten miot) ma jedynie jakis znak zapytania? Wlasciciel Uncasa Southern Breeze (amerykanskiego mieszanca) oswiadczyl publicznie, ze kryl suke Franka (Osse CW) i jest dumny z sukcesow szczeniat o swoim psie (Ckinai na swiatowce dostal u Soni CACa). Skoro jest w stanie to poswiadczyc "przy wladzach" to na co czekac? Na badania we Francji, przed ktorymi ich Zwiazek sie tak broni?

- dlaczego ten miot: http://www.wolfdog.org/site/pl/dbase/d/11916 ma znaki zapytania. Wiadomo, ze to F1 (i moze sie uda zmusic klub do badan) - z niektorymi psami tego miotu jest diablenie zle. Agresja do psow (aby zabic i zjesc) to pikus. Ale u min jednego psa jest mega agrecha do ludzi (w tym wlascicieli) - bedzie sie czekac, a z ten pies kogos zabije i pojdzie w swiat, ze wilczaki sa zle?

Tez chce wiedziec dlaczego maja ? a nie ?MIX? tak jak bylo wczesniej.

Ja nie uwazam, ze obecna wersja oznaczen jest przesada. Wrecz przeciwnie - dziwi mnie takie certolenie sie z Frankiem, Suski, Fabio i innymi kretaczami. A kierowanie spraw do FCI i sadow kolezenskich? To by bylo dla tej rasy manna z nieba. To sa sprawy, ktore by latwo wygrano, a wreszcie zmusiliby klubu do badan.
Chyba ponad rok temu wlascicielka Sybira i Thali Crying Wolf zrobila badania DNA napisala na forum, ze te psy to mieszance. Ze to kundelki z nieprawdziwymi rodowodami. I co? "Poszkodowany hodowca" podal ja za to do sadu? Oczywiscie, ze nie. Edith wie, ze naglosnienie tej sprawa zadziala na jej niekorzysc. Szkoda - skierowanie sprawa do sadow FCI pewnie juz dawno rozwiazaloby sprawe. Mozna by bylo spokojnie uzywac psow z CW w rodowodzie bez obaw, ze urodza sie biale szczeniaki w zielone latki...
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote