Thread: Darbas parodose
View Single Post
Old 07-12-2008, 22:03   #2
Guu
Junior Member
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 97
Default

Wolfin, kaip manai, ko aš čia staiga apie tuos asistentus užklausiau? Taigi prisiskaičiau bangoj apie tai. Kaip tik mąsčiau, kad gal užsirašyt to egzo laikyti, bet tom dienom kitų atsiskaitymų bus, tai jau nebenorėjau smegenų balamutinti su parodų taisyklėm. Tuo labiau, kad ir žinių trūkumas nemenkas. Parodų taisyklės yra LKD puslapyje, tačiau, kaip diskutuojama dabar bangoj, asistentas turėtų ir šuns anatomijoj bei specifinėj terminologijoj nusimanyti, bet apie tai LKD puslapyje nieko neradau (man šiaip atrodo, kad ti labai kukliai info patalpinta...). O norėtųsi gaudytis tuose "geruose kaulingumuose" ir "vidutiniškai ilguose kakluose". Gal kas turit kokį popierių apie tai pasiskaityti? Mat apie šunis išmanau tikrai nedaug (tiek jų anatomijoj, tiek veislių standartuose, tiek ir pačioje jų elgsenoje ), o šitai pataisyti norisi. Tad ir įsisuko mintis, kad gal ringan įsitrinti reikia , gal ką sužinosiu. Būtų labai smagu pamatyti, kaip Deima dirba ir kas per darbas ti iš viso, tad, jei gali, Wolfin, užtark mane Deimai .
Guu jest offline   Reply With Quote