View Single Post
Old 16-03-2010, 18:42   #96
Zuzana
Junior Member
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 18
Default

Quote:
Originally Posted by Pavel View Post
Tyto stránky nejsou žádným "fanklubem Adriana" a myslím, že k tomu drtivá většina lidí tady má daleko. Takže myslím, že jste střelila trochu vedle.
Při vypisování zdejší soutěže na nejlepší příspěvek, který se má stát odpovědí do veřejného média a aktivní zapojení zdejších diskutujících, bohužel, lepší výraz nelze najít. Myslím, že daleko větší střelbou vedle je právě takováto výzva.




Quote:
Originally Posted by Pavel View Post
Bylo by super tady ty dokumenty zveřejnit, aby si lidé mohli udělat obrázek sami. Zatím je to jen tvrzení proti tvrzení jen s tím, že tvrzení proti Adrianovi bylo zveřejněno v tištěné médiu.
Nezlobte se, ale uveřejňovat kontakty či adresy lidí bez jejich souhlasu nemáme oprávnění a jednalo by se o porušení zákona na ochranu osobnosti. Pan Adrian (Milan Novák) nebyl v tištěném médiu jmenován, takže ani žádné tvrzení proti jeho osobě v tom tištěném médiu neproběhlo.


Quote:
Originally Posted by Pavel View Post
Pokud máte na mysli mé zkušenosti s Helppesem, tak upozorňuji, že to nejsou žádné smyšlenky.

1. V roce 2001 nebo 2002 (už si přesně nepamatuji) jste byla pozvána cvičák v Hloubětíně, kde probíhala akce pro děti. Napadení ČsV, který tam klidně ležel Vaším psem si moc dobře pamatuji a najde se nás jistě více (minimálně manžel majitelky dotčeného psa). I to, že když Váš pes byl předváděn, nesměli se za páskou vyskytovat žádní jiní psi (na rozdíl od předvedení mondioringu, kde naopak majitelka chtěla aby tam bylo co nejvíce psů, aby bylo více rušivých elementů).
Máte na mysli toho bázlivě útočícího čsv, ke kterému se přiblížilo 10timěsíční štěně NO (mimochodem nikoli moje, ale mé kolegyně, což je to nejméně podstatné a žádného jiného vodícího NO jsme v té době prokazatelně ve výcviku neměli), které bylo připravováno na výcvik vodícího psa a bylo málem pokousáno tímto hysterickým čsv? Ano máte pravdu, že jsme požadovali, aby do připravené dráhy nevstupovali další psi ani volně nepobíhali. Ne z důvodu rušení, ale právě z důvodu obav, aby naši hodní a mladí psi nebyli napadeni. A to, co píšete o ukázce mondioringu je už tedy naprostý nesmysl, protože při předvádění prvků obrany, by pouze blázen vyžadoval přítomnost dalších, volně pobíhajících psů.


Quote:
Originally Posted by Pavel View Post
2. Ještě když jste sídlila na severozápadním okraji Prahy (myslím, že to bylo v Rudné za hřbitovem), byl jsem se u Vás podívat, protože jsme chtěli o výcviku psů psát do novin (bohužel jsme zjistili, že v té době probíhaly jakési spory o finance mezi Vámi a původní organizací, kde jste původně byla a tak jsme článek raději neotiskli). Výcvik mladých psů s elektrickým obojkem jsem viděl na vlastní oči a Vy osobně jste mi potom ještě ukazovala jaký typ obojku používáte (mám dojem, že to byl nějaký dovoz z USA).
Nechápu, proč útočíte právě na mou osobu, ale budiž, myslím, že vím, s kým si právě píši a tedy chápu. Že jsem zastánkyní práce s korekčními obojky je celkem známá věc a také se jí netajím. Ovšem Vy s největší pravděpodobností netušíte, jak lze s takovýmto obojkem pracovat a využít jeho potenciál i v pozitivních metodách, u hluchých psů apod., takže pro Vás je zřejmě přirozené zde na tuto metodu poukazovat jako na něco špatného. Pokud byste se ovšem o práci s korekčním obojkem chtěl dozvědět něco více, můžete se zůčastnit některé z přednášek či seminářů o této pomůcce, které pořádá mnoho mých kolegů v rámci celé ČR.
Quote:
Originally Posted by Pavel View Post
Takže z mé strany žádné smyšlenky, jen vlastní zážitky.
Kdybyste dokázal koukat na věci reálně, tak máte zážitky s námi celkem hezké a kdybyste byl ještě k tomu pozorný, mohl jste se něco i přiučit. Vaše škoda.

Last edited by Pavel; 17-03-2010 at 08:45.
Zuzana jest offline   Reply With Quote