View Single Post
Old 16-03-2010, 19:02   #99
CDaniela
http://www.srdcervac.wbs.
 
CDaniela's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Unhošť - Nouzov
Posts: 1,313
Default

Quote:
Originally Posted by zbynek View Post
Neda mi to nereagovat. Tohle je vzitej pohled normalnich (neni mysleno ironicky!) a nezucastnenejch lidi. Bohuzel realita je trochu jinde. Je spousta vodicich a asistencnich psu, ktery u svejch majitelu trpi at uz psychicky nebo fyzicky, mnohdy je to i daleko za hranici tyrani. I kdyz se v nekolika malo pripadech podarilo takovymu majiteli asistencniho psa odebrat, vzita praxe to neni, spis naopak. A zrovna konkretne u Helppesu vim o pripadu, kdy po opakovanym upozorneni, ze klient svyho vodiciho psa fyzicky tyra, byl namisto reseni situace/stavu psa dotycnej ze strany Helppesu zastrasovan a bylo mu vyhrozovano soudem pro pomluvu.
Tak to jsem ráda že patřím mezi ty neironicky normální . Myslím že jako všude tak i mezi slepci je každý jedinec zástupcem člověčenství tady na této planetě a že se i mezi nimi najdou tací, kteří se k psům chovají krutě. Asi by to chtělo nějakou statistiku, abychom mohli říct jak to objektivně je. Je ale fakt že o utýraném vodícím psu jsem ještě neslyšela, kdežto o utýraných často celých veklochovech, dost často.
__________________
Daniela

CDaniela jest offline   Reply With Quote