Thread: Hlidani stenete
View Single Post
Old 10-08-2010, 20:56   #43
Stela
Junior Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Smrček
Posts: 255
Send a message via ICQ to Stela
Default

Pavle, ty seš fakt blázen, ke všemu máš něco, všechno co si myslí většina je špatně, já tě opravdu nechápu co tě na tom baví....
Zcela nesmyslě, tady "útočíš" na nové majitele. Děláš ze všeho strašnou tragédii a z majitelky děláš úplně nezodpovědnou a děsnou majitelku. Přitom to tak vůbec není. Já bohužel své psy nikomu půjčit nemůžu. Jsou to závisláci, celý rok žijeme pro ně a oni pro nás, ale občas jsou situace, kdy bohužel nemůžeš jinak. DO budoucna chci děti a to si je mám vzít i do porodnice? To asi ne, takže mi je bude muset někdo pohlídat ať rodiče, tchýně, švagrová nebo někdo jiný, ale holt si nějaké hlídání zajistit musím. A když prostě pro psa nemá majitelka hlídání ozvala se tady, velice jí to přeju dokud to jde (´Terka to popsala dobře).
Já si svoje štěňa na hlídání bohužel také vzít nemohu ráda bych, poradím a pomůžu, ale zatím nebydlíme sami a nemáme podmínky k tomu, abych tu měla dvě smečky. A nechat své feny celý den zavřené protože po jejich pozemku běhá jiný pes to fakt asi nejde, člověk taky chodí do práce a má dost starostí. Asi jsem špatný chovatel. Zajímalo by mne co by jsi dělal kdyby ti najednou řeklo o hlídání víc majitelů tvých štěňat ? Na to jsi taky připravený ?
Jsem ráda, že účel tento dotaz splnil, že má slečna pro štěně hlídání. Jen doufám, že tyto tvoje komentáře nikoho z nových majitelů neodradily, zeptat se a něco se dozvědět....
Stela jest offline   Reply With Quote