View Single Post
Old 14-11-2011, 19:20   #1
nyaro
Junior Member
 
Join Date: May 2011
Posts: 33
Default strach z lidi s okamzitou obrannou reakci

zdravim
mam docela zavazny problem se svou fenkou...to ze se boji cizich psu a jako obrannou reakci pouziva rovnou utok, to vim a predchazim tomu tak, ze si ji okamzite privolavam a pripinam na voditko, pokud nekde nejakeho vidim. minuly tyden se mi ale prihodilo, ze jsem venku potkala chlapa a zenskou s malym bilym psem. svou sedivku jsem mela uz davno na voditku, oni i kdyz meli spoustu casu si psa privolat a privazat, ho nechali behat na volno. pes se k nam rozebehl a do me fenky se pustil. kazdy uzna ze je pak celkem problem psy od sebe odtrhnout, kdyz ten na volno neustale dorazi. a to jsem ho i kopla. chlap si pro nej pribehl, vzal do ruky a podal zene. nejdriv celou dobu mluvil, ze to je jejich vina, ze si psa neuvazali. mimochodem malemu psovi se nic nestalo. a pak mi najednou skocil po fence, zacal ji skrtit na obojku a rvat na ni. snazila jsem se toho hajzla odtrhnout. bohuzel se mi to moc nedarilo, jelikoz byl proti me o hodne silnejsi. nastesti toho brzy nechal. pak uz jsme se jen hadali. vubec nechapu, jak si neco takoveho muze nekdo dovolit. problem ale kuli kteremu pisi je, ze od te doby, fenka ostre utoci na jakehokoli cloveka. bojim se ji nechat behat na volno. vim, ze je to moje vina. mela jsem ji ochranit...muze mi nekdo poradit co ted jestli se vubec jeste neco da, po takove zkusenosti...
nyaro jest offline   Reply With Quote