View Single Post
Old 19-03-2015, 22:57   #10
radena
Junior Member
 
radena's Avatar
 
Join Date: May 2014
Location: Łódź/Kraków
Posts: 30
Default

Baari nadal kocha świat, ale podlizywanie poowoooli ustaje Teraz pełza tylko przed dorosłymi samcami CSV, inne chciałby zjeść Ale ładnie dogaduje się z kastratami i wspaniale z sukami (nawet tymi mega strachliwymi). Może ktoś kto jest w tropieniu ogarnięty i na czasie zaproponowałby jakiegoś dobrego szkoleniowca? Może jakieś seminarium Wilczakowe byśmy sobie zorganizowali? Bo to mega-super-fajna aktywność, a wiedzy nigdy za wiele

Pozdrówcie Adrunię od jej ulubionego szczeniaczka


Quote:
Kulturalnie bawić się bez alkoholu?
Można, można. Teraz są takie czasy, że spokojnie bez alko daje się radę no a jak się o tego ma jeszcze Młodego-Durnego u boku to dobry odjazd gwarantowany
No i ja nie z tych co się 2latka boją - nic gorszego niż SZCZENIAK nie ma. Nie może być więc teraz to już tylko lepiej (z mojego punktu widzenia) - nie sika wszędzie, nie pcha wszystkiego w paszczę, nie targa ubrań, nie zaczepia każdego psa i człowieka, rozumie co do niego mówię (przy czym "rozumie" nie oznacza "stosuję się do zaleceń" ale to nic, do tego też kiedyś dojdziemy ) Ogólnie w porównaniu do tego co było rok temu to teraz mam WCZASY Oby tak dalej


Nie możemy się doczekać poznania Małej Zimy Nowa Koleżanka dla łódzkich Chłopaków - suuupeeer!

PS. Nooo na tej Fantazji to faktycznie za daleko pogalopowaliście Gdzie zimą, siarczysty mróz, i ... żyto kwitnące? No gdzie...?

Last edited by radena; 19-03-2015 at 23:00. Reason: ps
radena jest offline   Reply With Quote