View Single Post
Old 15-02-2011, 22:15   #28
alexa
Junior Member
 
Join Date: Jul 2014
Posts: 384
Default

Quote:
Originally Posted by Drummer View Post
No Jsem v celku zmatená. Někdo říká to nebo ono. A já která ráno nevím jestli si mám osladit čaj nebo ne si mám vybrat. Jsem ráda že mám papírového psa protože aspoň mám jistotu, že mám to co jsem chtěla. Z druhé strany, když nahlédnu na to že pes stál 12 000 kč a teď ještě 4000 kč (neříkám, že jsem nepočítala s lékařskými výdaji, každý pes může onemocnět)ale je to vcelku vysoká částka . Navíc já psa kupovala od veterináře a ten by přece měl vědět zda pes má zdravotní problém nebo ne? Možná se mýlím, ale pokud mi vet a někteří tady na fóru sdělí, že tento problém poznám už když má pes 6 týdnů. Tak vet by to měl poznat tím tuplem? Já měla prvního psa s PP. S předchozím pejskem jsem měla podobný problém a varle sestoupilo ve 4 měsíci. Proto jsem se nestresovala dříve a masírovala. A myslím, že existuje i možnost, že to vlastně může být i moje chybka. Kdybych k vetovi zašla dříve s varletem mohlo se to ještě nějak řešit. I když nevím jak masáže pomůžou, ale ty já stejně dělala. Nechci se chovat nelidsky s chovatelem se spojím a pokud bude ochotný snížit cenu o náklady na operaci dohodneme se. Pokud ne hádat se nebudu o svého pejska se postarám ať tak či tak.
Já jsem měl před pár roky něco podobného jako jsi měla Ty se svým prvním psem s jedním naším štěnětem - varle taky nesestoupilo v době kdy by mělo, ale později. Majiteli tohoto našeho štěněte jsem nabídl, že zaplatím operaci - chirurgické odstranění nesestouplého varlete, tzn. jak Ty píšeš - cca 4000 Kč, což je myslím rozumné. Ale vztahoval jsem to na zaplacení operace, nikoliv jako slevu na štěně. No ale ono pak v tom našem případě nakonec samo sestouplo, takže psisko na operaci naštěstí nemuselo. Každopádně už to, že varle sestoupí velmi pozdě, naznačuje že vše není úplně v pořádku a na takovém pejskovi by se podle mého názoru chovat nemělo. Stejně tak na psovi, kterému varle sestoupí až po hormonální léčbě.

Last edited by alexa; 15-02-2011 at 22:17.
alexa jest offline   Reply With Quote