View Single Post
Old 10-12-2010, 13:36   #12
Vlkodlak
Junior Member
 
Vlkodlak's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Location: Třeboň
Posts: 207
Default

Na cvicak nechodime,takze nemusim poslouchat zadne chytre poznamky majitelu NOcek a malin.[/quote]

Ahoj, nevim jestli si cvičák zkoušela a odradili tě, nebo z principu necvičíš, ale pokud se povede najít dobrej cvičák, tak vřele doporučuju. Měli jsme štěstí-psi tam běhaji navolno, výborná socializace-na cvičáku se mi můj plašan vůbec nebojí lidí, což mimo cvičák teda bylo psycho (už je to o fous lepší, ale kontaktní k cizím teda zatim neni-pořád naježená koule). Cvičákem tim myslim žádnej dril, škrťáky, košíky, ale výbornou zkušenost mám obecně s agility cvičákama, který dělaji i poslušnost. Mojí bestii teda cvičák hrozně baví (jasně, při dlouhym pochodu u nohy je poněkud rozvernější, ale překážky a různý akce, který nejsou stereotypní sou fajn zábava-samozřejmostí je znuděnej xycht když musí čekat a koukat jak ostatní pejsi běhaji navolno při nácviku přivolání, než na ní dojde řada, občas se místo splnění povelu válí na zádech nebo na mě skáče..či hlasitě prostestuje), ale už se těšim až dohárá, že zas vyrazíme. Po chytrejch kecech maliňáků a NO ani stopa.

Last edited by Vlkodlak; 10-12-2010 at 13:38.
Vlkodlak jest offline   Reply With Quote