View Single Post
Old 21-05-2005, 10:49   #30
Jirda
Junior Member
 
Jirda's Avatar
 
Join Date: May 2005
Location: Brno
Posts: 72
Send a message via ICQ to Jirda
Default

Ještě bych k tomu dodal, že všichni jsou závisláci takoví, že za mnou musí i na záchod. Když ke mně přijde návštěva, tak říkají, že jsou jako ocásci. Kam jdu já, tak musí i oni. Je pravda že je beru sebou takřka všude. Má to výhodu. Jezdívám na čundry, kde spávám pod širákem a samozřejmě je beru sebou. Na noc je neuvazuji a ještě nikdy se nestalo, že by se šli někam toulat, i když jsou dokola lesy.
Ještě jsem si vzpomněl na jednu příhodu. Když mé první fence byly 4 měsíce (byl únor), tak jsme byli na vandru na vysočině. Bavili jsme se s ostatníma venku před hospodou, když jsem si všiml,že zmizela. Šli jsme ji všichni hledat. Volali jsme a hvízdali, ale od nikud k nám nepřiběhla. Asi po hodince jsme se sešli znovu před hospodou. Protože nám byla zima, tak jsme se šli dovnitř zehřát. Když už jsme seděli, tak jsme si všimli, že Nancy (moje fenka) spí pod jedním stolem. Prostě jí byla zima a chtěla si odpočinout, tak se sama sebrala a šla dovnitř. Jak moc se mi ulevilo, to si jen ěžko dokážete představit.
__________________
Zdeněk
Jirda jest offline   Reply With Quote