View Single Post
Old 10-12-2010, 16:15   #15
bambas
Junior Member
 
bambas's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 119
Send a message via ICQ to bambas
Default

Quote:
Originally Posted by Bára View Post
My jsme chodili na strašnej cvičák, paní cvičitelka tam klidně zbila psa, mně zase řekla, že s plachostí psa nic neudělám, protože to má v krvi a ještě mi vyčetla, proč jsem si raději nepořídila vlkošedýho NO. Přivolání se tam ani neučilo. Resp. paní si vzala na vodítko psa, páníček se postavil kousek před ně a když paní psa pustila, pes měl běžet k pánovi. Krom toho, že ne všichni psi pak běželi k páníkovi a museli se pak nahánět na cvičáku, speciálně moje závislačka z toho měla skoro smrt, že ji drží cizinec a já jdu pryč...

No takže jak jsme začali chodit, tak jsme rychle skončili a ted nevím, kam v Praze a zda už na to můj pes není starej.
Boze, takovou snad nakopat. No nic. ME se osvedcil celkem cvicak v Hostivari, byli jsme tam jako stene. Nicmene ted bydlim zpet v Pribrami, takze chodime na cvicak do Bohutina a tam je to supr. Prekazky, pobihani se psama, hned vedle potok na koupani, zakldani vycvik, ale i vycvik loveckych psu, takze si Bizzy parkrat i mohla aportovat mrtvou kachnu nebo zajice. Ale to pak vetsinou vycvik koncil, nebot neaportovala, ale chtela ji sezrat Samozrejme se loveckemu vycviku nevenujeme, u CSV je to nesmysl. V remci loveckeho vycviku - kdy tam jsou labradori, my cvicime pravy opak. TO znamena nesmis, fuj, apod.
__________________
Lubomír
bambas jest offline   Reply With Quote