View Single Post
Old 25-10-2011, 11:21   #17
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Quote:
Originally Posted by Hanka View Post
Margo, absolutně neznáš české psy.Neznáš jejich povahy, nevíš jaké povahy se kde dědí.
Chyba nadepnelam komus na odcisk....

Jednak WIEM jak dziedzicza sie charaktery - wilczakow wyhodowalam prawie tyle co Ty, ale mioty mialam o wiele bardziej roznorodne. Znam czeskie psy, bo jedzilam na egzaminy O WIELE WIECEJ NIZ TY w ciagu calej swojej kariery hodowlanej. Jesli chcesz mozemy porownac ilosc zaliczonych egzaminow przeze mnie i przez Ciebie. Wiesz jak bedzie to porownanie wygladalo...
Psy z mojej hodowli maja na swoim koncie O WIELE wiecej zaliczonych egzaminow niz Twoje, wiec generalnie to wlasnie w moim interesie powinno byc wciskanie ludziom historii o uzytkowych liniach i o tym, ze JA takie psy hodowuje (i nawet dalabym rade to udowodnic - nie musieliby mi wierzyc jedynie na slowo). Ale nie o to chodzi - prawda jest taka, ze podstawa sukcesu "uzytkowego" sa wlasciciele. Hodowli hodujacych uzytki bazujace na GENETYCE w tej rasie nie ma.


Quote:
Originally Posted by Hanka View Post
Buď tak hodná a nepiš o mých psech a mých odchovech, když je neznáš. Děkuji.
Wybacz Hanko, ale na zawodach, gdzie startowal Hero pojawialam sie czesciej niz Ty. Hmmmm... w sumie to nigdy Ciebie na nich nie widzialam. WIEM, ze na haslo "linia uzytkowa" lapie sie wiele osob chetnych na wilczaka... Ze dobrze sie to "sprzedaje", ale prawda jest taka, ze ani linia Hero ani linia Hasso "uzytkowa" nie jest. Tzn nie jest nia nawet minimalnie bardziej niz KAZDA inna linia.
Pamietaj, ze tez jako Czeszka idziesz pod prad, bo i u Was mowi sie, ze nie ma podzialu na linie wystawowe i linie "uzytkowe". A jesli juz mowa jest u wyjatkowo fajnych charakterkach to nie pada w tych rozmowach nazwa Twojej hodowli.

Jesli sie myle to podaj mi te super uzytkowe psy po Hero, bo ja tam widze jedynie kilka sztuk, ktore maja podstawowe biegi i posluszenstwo w stopniu o wiele nizszym niz polskie PT. Cos takiego chcesz nazywac LINIA UZYTKOWA? UZYTKOWA KRWIA?

Hero zrobil dla rasy kawal dobrej roboty, ale najwieksze podziekowania naleza sie Jardzie i jego trenerom. Sam pies byl takim wilczakiem jakie wielu z nam na w domu...
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote