View Single Post
Old 24-02-2011, 22:46   #191
Vlkodlak
Junior Member
 
Vlkodlak's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Location: Třeboň
Posts: 207
Default

[quote=Bára;338094]Nám když se pesan bojí, tak je jakoby v transu. Nemívá ani stažený ocas, spíš zdrhá hlava nehlava. Ve stresu se nedá nalákat ani na maso...když je hodně zle, nevezme si ho v té situaci ani ode mně. Nemá ráda lidi no :-( Před barákem máme psí hřiště a když tam pejsci pobíhají příliš blízko svých pánů, radši si s nima nehraje, než aby se přiblížila k lidem. A to jako z pejsků je nadšená asi nejvíc jak může. Je fakt, že když už zná někoho dýl, tak se skamarádí, to jo....

U nás je problém, že ona se nebojí konkrétních věcí. Vědoma si toho, co mám doma, už od mala poslouchala vysavač, sekačky, naučili jsme jí nebát se vody (dneska naopak skočí do každý vody v okolí), do busu mi chodí bez problémů (byť je nesnáší a jak vidí zastávku, jančí)...

Jako bys měla doma mýho psa Hlavu vzhůru, třeba se to podá, u nás se to v roce trošku zlepšilo, teď má zas jankovitý období-všeho se leká, tahá, ocas staženej, ježí se na lidi co procházeji kolem, každej je podezřelej, ale doufám, že to přejde-taky je to od mala Pražák, cestovala MHD, vlakama, ale jenom sejít do hospody-to byly měsíce těžkýho tréningu. Teď už si tam i lehne-jako malou jsem jí nemohla dostat do dveří. Hlavně trpělivost, taky mi občas stříkají nervy, ale pak je to vždycky mnohem horší A nejlepší jsou komentáře "zasvěcenců" ve stylu "no jo, to je špatná socializace.."
Vlkodlak jest offline   Reply With Quote