View Single Post
Old 07-09-2009, 09:20   #14
yzengrin
Member
 
yzengrin's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: CZ
Posts: 543
Default

Quote:
Originally Posted by mellorn View Post
co jsem psala vyse jiz neplati. prestehovali jsme se a v novem domove jsme asi 14 dni.nejdriv jsem si myslela,ze po odchodu arwen jen chvili poknikava,ani nesteka ani klasicky nevyje a pak je az do prichodu nas lidi klid. jenze vcera si byl stezovat soused,ze pul dne vyje a mame problem.takze zaciname pracovat na samostatnosti. se psem jsme se neloucili,ale vitani vicemene probehlo,takze uz se ani vitat nebudeme,snazim se zavirat mezi ni a mnou dvere v mistnosti,aby si zvykla,ze je to normalni a rano se ji budu pokouset utahat psychicky,nejake stopy naslapneme,ale myslim,ze to vyrazne nezabere, i kdyz unavene cevecko = hodne cevecko.jsou to smeckove potvurky.ale nerada bych ji davala pres den nekam na hlidani,pokud se to nepodari nejak vyresit.psi hotel je treba reseni,ale docasne a problem to jen odsune.navic s ni mlati puberta,tak je nekdy opravdu na zabiti ach jo.
Já se s ní neloučím, ani extra nevítám. Když nic nevyvede, tak řeknu něco jako "ty jsi byla taková hodná:-) "..trochu poplácám ale hned jdem ven. Při odchodu se ji snažím zabavit žvancem. Ale když nechce, tak nezabere nic. Na zavřené dveře už je zvyklá, ale ví moc dobře, kdy odcházím doopravdy. Skučet začíná většinou až když vyjdu uplně ven z baráku. Ranní utahání-nezvládám. Abych ji utahala, musela by fakt intenzivně běhat s nějakým psem aspoň 2h aby to zabralo.
Hotel mi taky nepřijde ideální. Pro mě teda i po finanční stránce.
yzengrin jest offline   Reply With Quote