Thread: projekt MPO ;-)
View Single Post
Old 01-08-2012, 16:14   #43
Zvire2
Junior Member
 
Join Date: Jun 2012
Posts: 40
Default

v tom pripade se velmi omlouvam !!!!!!
nekde jsem cetl ze nebyla uchovnena fena pro uraz na ocase , a ze to bylo povazovano za zalomeni ! takze pokud se to nekoho dotklo, omlouvam se !
vzhledem ktomu ze gandalf bude mit za sebou m[i]nimalne jednu a ted to spis vypada ze 2 operace, papir bude :-(

me osobne to mrzi nejvic ! a tak se vazne omlouvam ze jsem dospel k chybnemu zaveru ! ja uz 3 dny skoro nespim, a porad premejslimco jsem mel udelat jinak. o pulnoci vstanu a jdu dat gandikovi vodu, a ze tam tu neni si uvedomim az kdyz vidim ze z mysek nic neubylo ! je mi strasne, protoze vim ze kdybych udelal cokoliv, nekde se zdrzel, sel jinudy, vzal ho do ruky, proste cokoliv, nestalo se to !

kdyz se to stalo chytnul jsem pod krkem toho co ho porazil a rval ze jedem do nemcnice ! cumel jak debil, ale nemel na vyber ! doktor kdyz videl ze jestli nas neprijme jsem schopnej zbourat celou nemocnici, prijmul ho, a udelal maximum pro zastaveni nebo aspon spomaleni krvaceni. Jak sem z gandikem vysel ze salu , opet sem toho blba chytnul pod krkem a zarval jsem jedeme do patry a dal mu do ruky adresu ! jeho zena rikala " ne ne, odvezem vas maximalne do pristavu "
ja: " je ti lito benzinu ty kravo ? bejt to tvoje dite co bys delala ? ostatne bejt to dite ten tvuj blb jde sedet ! " tak sklapla a jeli sme do patry ! ten chlap je v pohode , je stoho taky smutnej , je mu Gandalfa uprime lito , lituje toho ze to neubrzdil, ale jeho zena je vazne na ranu !

to ale nic nemeni na moji vine !
snad jen to ze vim ze jsem udelal vse abych gandalfa zachranil, coz se vazne povedlo ! Krvacel hodne a tlakovej obvaz s tricka mu asi zachranil zivot.


ale proste neni nic, co bych mohl udelat abych to vratil takze nezbyva nez bojovat s tim co mame ! :-(


cpt. Zverina Petr

Last edited by Zvire2; 01-08-2012 at 16:35.
Zvire2 jest offline   Reply With Quote