View Single Post
Old 06-12-2016, 00:27   #10
Gia
K-Lee Family
 
Gia's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Location: Wrocław
Posts: 2,400
Send a message via Skype™ to Gia Send Message via Gadu Gadu to Gia
Default

Oj więcej... Ch. Ro, Ch.Ua, Ch. VDH, Interchampion C.I.B., Interchampion C.I.E. - rozumiem, że może się aktualizacja obsunąć, ale nie na kilka lat, gdzie kiedyś odpowiadano mi, że były ważniejsze rzeczy... ale widzę, że informacje których nikt nie wysyłał na WD, mało istotne wg admina, bo też championaty, a pojawiają się u co poniektórych psów.

Zawsze daleka byłam od teorii spiskowych, ale kiedy wiem, że sama wysyłam te informacje milion razy, różnymi kanałami, w informacji prywatnej na WD, mailem na [email protected] i w edytuj na profilu konkretnego psa to co mogę zrobić więcej? Nie mam czasu non stop sprawdzać, czy wreszcie coś się zmieniło i wysyłać po raz setny... I wtedy się odechciewa, że człowiek docenia, więc na bieżąco sam stara się adminowi ułatwić a tu zonk. Coś co ktoś wstawił na fb jest, a coś co ktoś inny wysyła enty raz nie ma. Taka współpraca średnio mi się uśmiecha, a jednocześnie jestem wrzucana do jednego worka z tymi co mają w nosie i nic nie wysyłają. No suuuper, to może też powinnam przestać się starać skoro coś i tak się pojawi, a nie to wszystko co wysyłam.

To pociąga za sobą skutki, jak potem ogłosić miot suki, której HD nie ma bo nie dodano podczas aktualizacji??

Quote:
Originally Posted by z Peronówki View Post
Jakies dodatkowe poza tymi, ktore u niej widac? J.Ch.PL, Ch.PL, Ch.HR, Ch.CZ? Rada jak nizej.....



Mam dwa stare pomysly, ktore dostepne sa od lat:
napisac to tutaj: http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=64 albo przeslac dane do mnie lub do Pawla, a wrzucimy je na wewnetrze forum z aktualizacjami.

Sorry, ale najgorsze jest dolaczyc do ekipy teorii spiskowych "admin mnie nie kocha i moich danych nie dodaje", bo zbyt czesto to ekipa ludzi: nic nie wysylam (albo wysylam dane zdrowotne bez potwierdzen), ale potem na kazdym forum pisze, ze moje dane sa pomijane....
Mnie niedawmo powalila rozmowa z hodowca, ktory mieszal WD z blotem, ze on dodaje wszystko, a nic sie nie pokazuje. Przy dyskusji wyszlo, ze dodaje wszystko...na swojej stronie internetowej. Uwazal, ze obowiazkiem admina i wloskiego moda jest spisywanie tych danych...
Wiesz - nie wykluczam, ze emaile znikaja, ze zabijaja je spam-boty, ze moze czasem ktos cos i pominie.... Ale z tych wszystkich wojen na koniec malo kiedy wychodzi wina WD....
__________________

Gia, K-lee Vornja z Peronówki & Gran Rosa Amiga Atropa Bella Donna...
Gia jest offline   Reply With Quote