View Single Post
Old 08-08-2011, 18:39   #9
Anathema
Junior Member
 
Anathema's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Location: Brno
Posts: 96
Default

Quote:
Originally Posted by Undertaker View Post
Koukám, že už to prasklo i tady. Už jsem tohle info dostal od Jiřiny a nevím, jestli někdo psal Lucce, ta bydlí asi nejblíž, tak by možná mohla vědět. JE taky možný, že to byla prostě smůla. Taky se mi zamlada pes zasekl třeba v karisíti a zpátky už to nešlo, ale radši bych to tak rychle nesoudil.

I kdyby to bylo dočasné řešení. Místo boudy nějaká visící hadra, není tam ani pořádná miska s vodou, to že pes není vychrtlý neznamená, že není týraný. Nemá se ani kam schovat pokud se bojí, jaký to může mít dopad na jeho psychiku, když je neustále v otevřeném prostoru? Žádná stěna, žádný úkryt, ať už před pomyslným nebezpečím nebo povětrnostními podmínkami. Bouřka v takové kleci musí být velmi příjemná, ať už je to čsv nebo ne. Tam bych psa nezavřela ani na prázdniny. A zahrada? Vypadá to jako nějaké staveniště daleko od domů. Alespoň jednu stěnu jí tam mohli dát, když už si dali takovou práci se zatížením střechy velkými kvádry (nemůžu si pomoct, ale působí to na mě tak, že pes tam "bydlí" a zřejmě se mu dřív podařilo utéct, ale to už jsou opravdu spekulace).
__________________
www.bran.estranky.cz
Anathema jest offline   Reply With Quote