View Single Post
Old 11-03-2012, 23:09   #264
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

A jesli chodzi o mieszance i moje wlasne zdanie:

Quote:
Originally Posted by Gaga View Post
Wg Twoich zapisków w bazie to i Eden Severu hoduje kundle i Daniela: http://www.wolfdog.org/site/pl/dbase/d/10954 - no chyba przesada, co?
Przede wszystkim po raz kolejny: publikujesz swoje wlasne (bledne) spekulacje. To nie sa MOJE zapiski.
Powiem wiecej: ja oficjalnie moge napisac, ze wedlug mnie Gisotsu jest 100% wilczakiem i dzieckiem swoich rodzicow. To widac jak na dloni... Tak jak wszystkie psy z CW to nieduzy pies - maksymalnie sredniego wzrostu. Te bardziej wiszace kaciki i dluzsze uszy to 100% tata, mocniejsze katowanie jest natomiast BARDZO charakterystyczne dla CW z miotu F i ich potomkow (maja one krotkie ciala, ale bardzo mocne katowanie nog).
Wiec nie wciskaj mi prosze slow, ze twierdze inaczej...

Quote:
Originally Posted by Gaga View Post
Wracając do mojej pomyłki-stawiam pytanie: czy poza moralnie budząca wątpliwości postawa Edith, są jakieś niezbite dowody na to, że hoduje kundle? Nie mówię o domysłach, podejrzeniach wątpliwościach...
(bo to dopisek przy jej hodowli mnie zdziwił i pomyliłam z hodowla WD)
A jesli chodzi o CW to niestety musisz sama udac sie na angielskie forum (ja nie mam czasu na szukanie) - tam sprawa byla maglowana n-razy. Lorry jasno napisala, ze (niektore) CW sa mieszancami. Wrzucila tez ksera badan DNA Z Antagene. Pewnie tam jest wytlumaczone co i jak...

W kazdym razie to co ja wiem to: Lorry dala oficjalne badanie DNA obu tych czerwonych Saarloosow:

i na 100% rodzicami sa psy z hodowli Crying Wolf. Pewno to te dowodu jakich rzadasz. Ale pytaj sie u zrodla - nie u mnie.

Ostatnio opublikowano tez test DNA tego huskiego:

Ojcem jest na 100% Yarl Yanatos. Co do reszty: patrz wyzej.
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote