View Single Post
Old 13-03-2012, 11:38   #313
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Quote:
Originally Posted by shaluka View Post
Właśnie nie, tu nie o to chodzi, a na pewno nie z mojej strony i podejrzewam, że pozostałych również.
Mnie nie obchodzi hodowla Margo, bo nic mi tu do tego, w końcu jak już sama zauważyłaś, każdy ma swój cyrk i swoje małpy . Zostały jasno postawione pytania:
NA JAKIEJ PODSTAWIE PSY ZOSTAŁY OZNACZONE TYMI PYTAJNIKAMI I WYKRZYKNIKAMI?
CZY SĄ NA TO JAKIEKOLWIEK DOWODY?
CO DOKŁADNIE OZNACZAJĄ OWE OZNACZNIKI?
Odpowiedź, mogłaby być równie prosta i zwięzła, bez osobistych wycieczek, których też starałam się uniknąć, bo raczej staram się juz unikać tych bezsensownych wojenek i przepychanek rodem z przedszkola.
Margo mówi, ze to nie ona, więc ok, proszę oficjalnie napisać, kto jest za to odpowiedzialny i oficjalnie napisać, kto jest Adminem! Pytania będą kierowane do niego, póki co to wielka, tajemnicza niewiadoma, która wszystko może, a która nic nie musi. To tak też nie działa, bo my powierzamy mu w zaufaniu dane i informacje, wysyłamy skany itd. Więc mamy prawo wiedzieć skoro ta baza ma być dla ludzi. To może to od razu dać przed wejściem na WD powinno widnieć: " DANE ZGODNE WEDLE UZNAŃ TAJEMNICZEGO, NIEZNANEGO ADMINA". Tylko, że wtedy byłoby to dość mało wiarygodne źródło wiedzy, a do tego przecież nie chcemy dopuścić. To tak przynajmniej z mojej strony.
To sie go pytaj. Wiesz co to sa dane osobowe. Ja CI informacji nie podam. Bedzie chcial to sam to zrobi...

Ale doskonale zdajemy sobie sprawe dlaczego jest to ukrywane. Wlasnie po to, aby dyskusja dotyczyla FAKTOW.

Twoje "widzimisie", ze to JA zajmuje sie baza stanowilo podstawe do nedznych wycieczek osobistych. Nie bylo rozmowy o faktach. Jedynie potok zali i oskarzen. Bo mozna bylo odwrocic kota ogonem i zamiast o dziwnych nietypowych psach w hodowli CW rozmawiamy o mnie.

Co do dmina - to Wasz problem, nie moj. Ja chetnie podyskutuje sobie o miksach
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote