View Single Post
Old 14-03-2012, 01:23   #354
secki
Head like a hole
 
secki's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Location: 3miasto
Posts: 162
Default

Quote:
Originally Posted by pawmagdul View Post
jestem tu młody, ale mam siwa brodę .... prawna konstrukcja tego serwisu (który jest własnością uczestnika gry rynkowej) jest CHORA !!!! ....
taki serwis powinien funkcjonować jak wikipedia (demokratycznie)
Noo to skoro już wiemy co jest chore a jak powinno być to teraz tylko kwestią pozostaje jak odbierzemy właścicielce serwisu prawa do niego.
Wiemy już, że jest niedemokratyczny czyli zły to już coś ale może być za mało póki co w Polsce.
Można by oskarżyć właścicielkę serwisu o brak wizji....ooo!
Zakładała serwis, posiadając hodowlę nie pomyślała, ze powinna go zdemokratyzować zaraz po powstaniu w Polsce, powiedzmy 5'tej hodowli. I liczyć na to, ze demokratyczne władze będą prowadziły serwis nadal na poziomie po wsze czasy....

Oczywiście można też zrobić alternatywny serwis i skoro będzie demokratyczny, wszyscy razem będziemy go tworzyć to będzie idealny. Czyli automatycznie ten tu - fałszywy, kłamliwy, jednostronny ... (tu dam kropki bo każdy ma inne jazdy i sobie sam wpisze co chce złego, na niego) przepadnie w odmętach sieci.
Do roboty zatem ludu pracujący!


Quote:
Originally Posted by pawmagdul View Post
ja widzę jedynie jakiś ratunek w powołaniu fundacji która przejęła by ten serwis ....

Ale jak, na drodze prawnej czy raczej pałki i kominiarki?
__________________
Karma - It's A Funny Thing
secki jest offline   Reply With Quote